Par mums

Kaltā metāla žogus un vārtus ražojam jau kopš 2007.gada.

Galvenā ražotne atrodas Kurzemē, taču darbus veicam visā Latvijas teritorijā. Ražojuši produkciju arī eksporta tirgiem, pielāgojot to specifiskām klientu prasībām. Sadarbojamies ar pašvaldībām, valsts iestādēm un būvniecības veikaliem gan elementu ražošanā, gan īpašu projektu izstrādē.

Kā saka uzņēmuma vadītājs, iespējams izgatavot no krāsns kruķīša līdz pat sarežģītas konstrukcijas vārtiem, žogiem, balkona margām un trepēm.

Sortiments ik gadu papildinās gan ar vienkāršākiem izstrādājumiem, piemēram, ūdens notekcauruļu aizsargi, karogu turētāji, sporta soliņi, gan ar kompleksiem, individuāli pielāgotiem projektiem, piemēram, grilli, lapenes, automašīnu nojumes, zirgu boksi, speciāli pielāgotas trepes.

Piedāvājam gatavos izstrādājumus cinkot ar “karstās cinkošanas metodi”.

Izgatavojam gan kaltā metāla, gan standarta konstrukciju vārtus un žogus – tie var būt verami vai pielāgoti bīdāmajām sistēmām. Katrs projekts tiek izveidots pēc klienta vēlmēm: īpaša krāsa, dizains vai specifiski papildus elementi. Veicam arī žogu stabu montāžu, kā arī uzstādām izgatavoto produkciju.

Klientiem, kuri vēlas iegādāties tikai vārtu vai žogu elementus nevis jau gatavu produktu, piedāvājam izvēlēties tos no mūsu rīcībā esošā sortimenta.

Meistaru darbs ir manuāls, tāpēc katrs projekts ir unikāls. Uzstādītie elementi ne tikai lieliski kalpo to pamatfunkcijai, bet arī ir skaists dizaina elements un rota ikkatrai ēkai vai pagalmam.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.
Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK